Google Ara Yargıç Dredd Türkçe dublaj izle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 7 Ocak 2013 1 yorum
.

Film Bilgileri

BaşYargıç’tan bir gün Dredd’e, önemli bir görev verir: Cassandra Anderson isimle yeni bir Yargıç adayı eğitim için göreve çıkartılacaktır. Dredd ve Cassandra dönemin en güçlü çetelerinden Ma-Ma’nın yönettiği dev Peach Trees Binası’ndaki bir cinayeti araştırmaya giderler. Fakat 200 katlı ve her yanının çete üyeleriyle sarıldığı bu binadan canlı çıkmaları mümkün olacak mıdır?
Pete Travis tarafından yönetilen filmin senaryasu Carlos Ezquerra, John Wagner ve Alex Garland’a ait, filmin baş rollerini ise Karl Urban, Olivia Thirlby ve Lena Headey paylaşıyor.

google etiketler:

IMDB Puanı

:

8

Yönetmen Adı

:

pete travis

Yapım Yılı

:

2012 Abd

Senaryo

:

Yargıç Dredd

Gösterim Tarihi

:

2012

Senaryo Kitap

:

Yargıç Dredd

Oyuncular

:

Karl Urban, Olivia Thirlby, Lena Headey

Filmin Süresi

:

88 dk

İzlenme:

Benzer Filmler

Yargıç Dredd Türkçe dublaj izle filminde 1 yorum yapılmış.

  1. BabyOn diyor ki:

    ÇOK güzel bir film! Lena Headey Awesomeness kişileştirilmektedir! ben o üst veya bombastic (gibi Charlize Theron KAR BEYAZ olduğunu söylerler. ı Charlize seviyorum ama onu over-acting/yelling kötüydü) üzerinde olmadan saf / gerçek vilialn olduğunu seviyorum. Ma-Ma iyi şekilde korkutucu lanet! Olivia çok çok iyi oldu! ben sadece römork diliyorum / tv noktalar Ma-Ma onun kaderi nasıl yerine getirdiğini göstermişti değil. ben sinirli ve biraz aslında trialers içinde biten harap şok oldu.

Yorum Yap

HD Film izle - Yeşilçam filmleri izle - Full film izle - Facebook videoları izle - Porno izle - Eğitim videoları izle